גמילה מחשיש

גמילה מחשיש טיפול במרכז גולד

אין לאדם מן השורה יכולת להבין או לתאר לעצמו עד כמה ההשפעה של חומרים ממכרים היא הרסנית על הגוף. רוב רובנו לא חיים בסביבה שבה התמכרות לסמים או תהליך גמילה מחשיש הוא עניין שבשגרה, אך יחד עם זאת לעולם לא ניתן לצפות מה מתרחש בדיוק מתחת לפני השטח בחייהם של הקרובים לנו ביותר. ולכן, גם אם אתם לא מתמודדים עם בעיות התמכרות בעצמכם, מומלץ להכיר את הסימפטומים ולהבין מתי דרושה התערבות חיצונית – לצד הפנייה כפויה לתהליך גמילה מחשיש. צעד התערבות שכזה, אולי ייצור תגובה חריפה מצדו של המטופל, אך בסופו של יום יאפשר לכם להתמודד כמו שצריך עם הבעיה המרכזית שמקשה על המטופל ליצור שגרת חיים איכותית לטווח הארוך. זו היא המשימה המרכזית של הצוות במרכז גולד, ואנו מבינים את כלל הקשיים שיכולים לצוץ בתהליך כזה כך שכל החלטה נלקחת באחריות ובמקצועיות.

מתחילים בקטן – גמילה מחשיש כמנוע לחזרה לחיים עצמאיים

כמו בכל מסע גדול, הצעד הראשון הוא הצעד הכי קשה ומורכב. גם ברגע בו אתם מבינים שיש לאדם קרוב אליכם בעיית התמכרות והפתרון היחידי הוא פניה אל מרכז גמילה מחשיש, אתם נמצאים באותו המקום. מחד, ניתן להתעלם מהבעיה או להפיל את האחריות לטיפול על החולה עצמו. מאידך, אם אתם מבינים את המורכבות שבבעיות התמכרות, ברור לכם שאין מנוס מיוזמה ופעולה שלכם על מנת להניע את החולה לטפל בעצמו. אתם לא צריכים לחשוב על התגובה של המטופל, ככל וברור לכם מה היא המשמעות לבריאות ולאורח חייו. 

עם הכניסה למרכז הגמילה והתחלת תהליך הטיפולים, מצבו הנפשי והפיזי של המטופל יאפשר לו לראות את הדברים מפרספקטיבה אחרת לגמרי; פרספקטיבה אשר תביא אתה גם את ההבנה אודות מצבו המורכב והקשה. ואם לא, יכול להיות שתפסידו את הקשר עם אדם יקר אבל תדעו שהוא מטפל בעצמו בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כדי להתמודד עם הבעיה הקשה של התמכרות לחשיש. זאת, לצורך יציאה אל חיים עצמאיים ומלאי בריאות.

גמילה מחשיש – הבחירה שתשפר לכם את החיים

במקרה ואתם חולים בעצמכם, והגעתם אל נקודת האל חזור, דעו לכם דבר אחד – הפנייה לעזרת הצוות המקצועי של מרכז גולד היא איננה בושה. להיפך, לקיחת האחריות על החיים שלכם היא הצעד הנעלה ביותר שתוכלו לבצע לטובת הגוף והנפש שלכם. ואנחנו מבטיחים לכם שאתם לא תהיו לבד בשום שלב של הדרך להחלמה המיוחלת.

רוצים לדבר או להתייעץ איתנו?

מלאו את הטופס ואחג מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.
Call Now Button
WhatsApp
היי, נעים מאוד. במה אפשר לעזור?

צור קשר

מעוניין שניצור עמך קשר?
השאר לנו פרטים

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.
  • מרכז גולד ממוקם ברחוב שלמה המלך במרכז תל אביב, שלוחות בגוש דן.
דילוג לתוכן