גמילה מסמים ואלכוהול

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול - מרכז גולד

לא תמיד אדם שם לב לנקודה בה שימוש סביר בחומרים ממכרים הופך להיות שימוש יום-יומי ומסוכן לבריאות. זה הוא לרוב תהליך איטי מאוד, אשר נלווה אל מצב רגשי מורכב, וקשה מאוד להעיר את תשומת ליבו של החולה למצבו. זאת משום שלרוב הוא יגיב בצורה תוקפנית לאחרים. אבל, בנקודת האל-חזור, בה הגוף כבר קורס לחלוטין, אין מנוס מאשר עצירה מוחלטת (לעיתים גם עצירה כפויה על ידי גורמי הרפואה בעת אשפוז של המטופל). בשלב זה ייבחן לעומק מצבו הגופני של החולה והוא יעבור תהליך גמילה מסמים ואלכוהול. הגמילה היא לאו דווקא אירוע קשה ומורכב, הכל תלוי בגישה שמנהלת אתכם לאורך התהליך. אבל, אנחנו במרכז גולד יודעים שיש פוטנציאל עצום לחזרה לשגרה, אצל המטופלים שמוכנים להתמסר לתהליך ולאפשר לעצמם להבין לעומק את מצבם הגופני.

מה חשוב לדעת על תהליך גמילה מסמים ואלכוהול?

בדומה לתהליך גמילה אחר, גם תהליך גמילה מסמים ואלכוהול מחייב קודם כל השקעה והתמדה. אין ערובה טובה יותר להצלחת התהליך מאשר המוטיבציה וההבנה של המכור כי תהליך נכון יהיה תהליך קשה עם תוצרים שישנו לחלוטין את חייו. וכדי להתכונן יותר טוב אתם צריכים לדעת מה הם הרגעים הכי קשים בתהליך: 

  • הגמילה הפיזית בה הגוף שלכם יתנקה לגמרי משאריות הסמים והאלכוהול. אלו הם שבועות שיכולים להיות קשים במיוחד שכן הגוף מגיב בכאבים ובתחושות לא נעימות כלל, ואתם יכולים להישבר אם אין לכם את התמיכה הנכונה בדרך. 
  • הקניית ההרגלים החברתיים הרצויים בדרך לחזרה לשגרה. אתם צריכים לקחת החלטה כדי למפות את כל נקודות החולשה הרגשיות שלכם. זה הוא תהליך פנימי שאתם יכולים לעבור אל מול מטפל או קבוצת תמיכה, בסופו תבינו מה הם האתגרים החברתיים שיכולים להחזיר אתכם לאחור – וללמוד איך להתמודד איתם.
  • החזרה לסביבת המגורים והפעילות הטבעית שלכם. תהליך ההסתגלות לשגרה הוא הרגע בו כל המאמצים מתרכזים לכדי פעילות אחת. ולכן חשוב לנהוג באחריות ולהיעזר בליווי אישי של מומחים מקצועיים.

בגמילה מסמים ואלכוהול לוקחים אחריות על החיים ובוחרים בדרך הנכונה

אתם רק צריכים להחליט שאתם לוקחים אחריות על חייכם, בכדי לשנות לגמרי את כל האופן בו אתם מתמודדים עם תהליך הגמילה מסמים ואלכוהול. כבר בפגישה הראשונה עם צוות מרכז גולד, אנו נבקש לבחון את מידת הרצינות שלכם. שכן זו היא הדרך להבטיח שאתם נכנסים לטיפול בנפש חפצה ועם רצון לשינוי.

רוצים לדבר או להתייעץ איתנו?

מלאו את הטופס ואחג מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

מרכז גמילה מסמים תל אביב

גמילה היא אירוע לא רגיל בחייו של אדם, כל אדם. תהליך גמילה בדרך כלל הוא סופה של תקופת התדרדרות ארוכה, עם סימנים מקדימים לבעיה קשה ומורכבת במיוחד. כמו רבים אחרים גם אתם מרגישים שמשהו ממש לא טוב קורה לכם, אבל קשה לעצור את הרכבת בזמן ולקחת אחריות על הבעיה. על פי רוב מדובר על אירוע לא שגרתי, קשה וקיצוני, כמו למשל מנת יתר או חוויה גופנית-רפואית קשה, אשר תוביל אתכם לחיפוש אחר מרכז גמילה מסמים תל אביב, בו תוכלו למצוא פתרון לבעיות שלכם. מרכז גולד הוא מרכז גמילה מסמים, עם התמחות בתחום הסמים הקלים שיכול לשרת את הצרכים שלכם ולהביא אתכם למצב בריא הרבה יותר.

איך לבחור מרכז גמילה מסמים תל אביב?

על מנת שתוכלו לקבל את הטיפול הרפואי הטוב והמיטיב ביותר, אתם יכולים לבחור לעצמכם את שיטת הטיפול המועדפת עליכם. מבין כל האפשרויות העומדות לרשותכם, פנייה לעזרת צוות מרכז גמילה מסמים תל אביב, היא אולי ההחלטה הנכונה ביותר לרבים מאוד מהחולים מפני ש:
1. המרכז נמצא קרוב יחסית לסביבה הטבעית שלכם, ואתם לא מרגישים שיצאתם לגמרי מאזור הנוחות שלכם. כך שגם אם החוויה כולה היא קשה ומטלטלת, אתם תרגישו קרוב לבית ולאנשים היקרים לכם אשר יוכלו להגיע לבקר אתכם בכל עת.
2. המיקום של המרכז הוא בסביבה שקטה בתחום המרחב האורבני. מרכז הגמילה הוא מקום להחלמה ולרגיעה, לפרספקטיבה ויציאה מהשגרה. ואתם רוצים לאפשר את קיום כלל התנאים הכי טובים לתהליך ההחלמה שלכם, בכל רגע נתון בדרך.
3. אנשי צוות של מרכז הגמילה מסמים הם אנשים מומחים בתחום בריאות הנפש, הרפואה והטיפול בבעיות התמכרות. לפיכך, יש להם את כל הידע המקצועי על מנת להחזיר את הגוף שלכם לתפקוד ולאפשר לכם להיטמע בסביבת החיים הנורמטיבית שלכם מחדש, כמעט ללא כל אתגר או קושי.

ליווי אישי ופיקוח מקצועי – מפתח לחזרה לחיים חברתיים בריאים יותר

במידה לא מבוטלת, הניסיון המקצועי של אנשי צוות מרכז הגמילה של מרכז גולד הוא זה אשר מאפשר לכל מטופל לקחת את הצעד הנכון ולהחלים מהאתגרים הגופניים והנפשיים איתם הוא מתמודד. אנחנו יוצרים סביבת חיים שקטה ומכילה לכל מטופל ומאפשרים לו להביע את רגשותיו ולעכל את תהליך הגמילה, בכל הדרכים שנוחות לו. זאת ועוד, על מנת להתמודד עם הקשיים בהווה ואלו שעוד יבואו בעתיד.
Call Now Button
WhatsApp
היי, נעים מאוד. במה אפשר לעזור?

צור קשר

  • מרכז גולד ממוקם ברחוב שלמה המלך במרכז תל אביב, שלוחות בגוש דן.