גמילה מסמים ואלכוהול

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול - מרכז גולד

לא תמיד אדם שם לב לנקודה בה שימוש בחומרים ממכרים יוצא משליטה והופך למסוכן ופוגעני. זה הוא לרוב תהליך איטי, אשר נלווה אל מצב רגשי מורכב, אשר מקשה על התבוננות אובייקטיבית בהתמכרות המתפתחת. אך, ישנה נקודה בה כבר קשה להתעלם מהמצב הרגשי, הפיזי התפקודי המתדרדר, ואין מנוס מלעשות שינוי משמעותי בהרגלים ובדפוסי הצריכה. זוהי נקודה בה ניתן לאבחן את אישיותו וצרכיו של הפונה ולבנות לו תכנית טיפול אפקטיבית במסגרתה יעבור תהליך גמילה מסמים ואלכוהול. תקופת הטיפול והגמילה הנה מורכבת ומאתגרת, אך בעזרת תמיכה מקצועית, תכנית טיפול מותאמת אישית, ומוכנות להתמסר ולהתחייב לתהליך ההחלמה, השינוי הנו אפשרי ובהישג יד.

מה חשוב לדעת על תהליך גמילה מסמים ואלכוהול?

תהליך גמילה מסמים ואלכוהול מחייב השקעה והתמדה, כמו גם מוטיבציה והבנה של המכור כי תהליך נכון יהיה מורכב, אך יניב בסופו של דבר תוצרים שישנו לטובה את חייו לאורך זמן. כדי להתכונן טוב יותר לתהליך אתם צריכים לדעת מהם האתגרים המלווים את תהליך הטיפול והגמילה מסמים ואלכוהול:    

  • הגמילה הפיזית בה הגוף שלכם יתנקה משאריות הסמים והאלכוהול. אלו הם שבועות לא פשוטים שמלווים בתסמיני גמילה פיזיים ורגשיים לא נעימים. חשוב שתזכרו שזה זמני, זה עובר, אתם לא לבד בתהליך הזה ורבים עברו אותו בהצלחה לפניכם.
  • העלאת המודעות הרגשית ופיתוח יכולת התבוננות על דפוסי ההתנהגות והחשיבה שלכם. אתם צריכים לקחת החלטה כדי למפות את כל נקודות החולשה הרגשיות שלכם. זה הוא תהליך פנימי שתעברו במהלך הטיפול והגמילה שיביא אתכם להבנה מה גרם לכם להשתמש באופן אינטנסיבי, מה הנקודות הרגישות שלכם, כיצד ניתן להתמותת עמן ואיזה, מקומות אנשים ומצבי חיים יאפשרו לכם לחיות לאורך זמן בשלום עם עצמכם ועם סביבתכם, ללא צורך בחיפוש הקלה בשימוש בחומרים.
  • הסתגלות לשגרה חדשה ופעילות יום יומית ללא שימוש בחומרים. תהליך ההסתגלות לשגרה ללא שימוש בחומרים קורה פעמים רבות באופן טבעי במהלך הליך טיפולי מקצועי ומדויק, ויכול להיות הרבה יותר פשוט משחשבתם בתחילת התהליך. ולכן חשוב לנהוג באחריות ולהיעזר בליווי אישי של מומחים מקצועיים בטיפול וגמילה מהתמכרות.

בגמילה מסמים ואלכוהול אתם לוקחים אחריות על החיים שלכם ובוחרים בדרך הנכונה. אתם צריכים להחליט שאתם מתמודדים עם הפחד ולוקחים אחריות על חייכם בכך שאתם מרפים מהשליטה ונותנים לעצמכם להתמסר לתהליך הגמילה מסמים ואלכוהול. הרצון בשינוי והמחויבות הראשונית לתהליך זה אחד הדברים המשמעותיים ביותר שייבחנו במהלך הפגישה הראשונה שלכם עם צוות מרכז גולד.

רוצים לדבר או להתייעץ איתנו?

מלאו את הטופס ואחג מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.

מרכז גמילה מסמים תל אביב

תהליך גמילה בדרך כלל מגיע בסופה של תקופת התדרדרות ארוכה, עם סימנים מקדימים לבעיה קשה ומורכבת במיוחד. יכול להיות שגם אתם מרגישים שמשהו לא טוב קורה לכם בשלב כלשהו במהלך השימוש, אבל מתקשים לעצור בזמן ולקחת אחריות על הבעיה. לעיתים מתרחש אירוע קשה וקיצוני, כמו חוויה גופנית קשה, או מצב רגשי שקשה להתמודד עמו, אשר יוביל אתכם לחיפוש אחר מרכז גמילה מסמים, מתוך רצון להפחית או להפסיק את השימוש. מרכז גולד הוא מרכז גמילה מסמים תל אביב, אשר מתמחה בטיפול בהתמכרות לקנאביס, וירכיב עבורכם תכנית גמילה מותאמת אישית, שתעזור לכם לעשות שינוי בחיים.

איך לבחור מרכז גמילה מסמים תל אביב?

על מנת שתוכלו לקבל את הטיפול הנכון ביותר בעבורכם, נבנה עבורכם תכנית טיפול אשר מותאמת לצרכים ולמטרות שלכם. פנייה לעזרת צוות מרכז גמילה מסמים תל אביב, היא החלטה בעלת יתרונות משמעותיים עבור מטופלים רבים שמתגוררים במרכז הארץ:
1. מרכז גולד הנו מרכז לטיפול יום אשר מאפשר לכם להמשיך בשגרת החיים בסביבה הטבעית ולהישאר קרובים לאנשים היקרים לכם.
2. המרכז ממוקם במיקום מרכזי בעיר תל אביב, ועם זאת הנו אינטימי, נעים ומזמין, ומאפשר סביבת עבודה מיטבית.
3. אנשי הצוות של מרכז גמילה מסמים גולד הנם אנשי מקצוע מומחים בטיפול בהתמכרויות, בעלי תואר שני ומעלה. הניסיון המקצועי והאקדמי שרכשו בתחום הטיפול בהתמכרויות לאורך השנים יסייע לכם להשיג את המטרות שתציבו לעצמכם במהלך הטיפול, וללוות אתכם בצורה הטובה ביותר במהלך תהליך הגמילה.
הניסיון של אנשי צוות מרכז הגמילה של מרכז גולד מסייע לכל מטופל להתקדם בבטחה בתהליך ולהתמודד עם האתגרים המלווים את תהליך הגמילה. אנחנו יוצרים מרחב אשר מאפשר לרכוש כלים ארוכי טווח להתמודדות עם ההתמכרות ולפיתוח אורח חיים מצמיח ומיטיב, אשר ישרת אותך זמן רב לאחר סיום תהליך הגמילה.
Call Now Button
WhatsApp
היי, נעים מאוד. במה אפשר לעזור?

צור קשר

מעוניין שניצור עמך קשר?
השאר לנו פרטים

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.
  • מרכז גולד ממוקם ברחוב שלמה המלך במרכז תל אביב, שלוחות בגוש דן.
דילוג לתוכן