חלון ההזדמנויות

חלון ההזדמנויות

בכל הקשור להתמכרות לקנאביס, חלון ההזדמנויות לשינוי וגמילה נפתח ונסגר במהירות. כאשר החלון נסגר, יכול לעבור זמן רב עד שייפתח שוב והמכור לגראס יהיה מוכן לשקול לטפל בבעיה ולהתחיל בתהליך של גמילה מקנאביס. כאשר החלון נפתח חשוב לפעול במהירות ולפנות למקום שיידע לתת מענה מותאם ומדויק; המכור למריחואנה צריך להרגיש שהוא הגיע למקום שמבין מה עובר עליו ושיכול לעזור לו. התבוננו היטב, נסו לזהות את החלון הנפתח ולא לפספס את ההזדמנות, כי אין לדעת מתי החלון יפתח שוב, ומה יקרה עד אז.

במקרה של התמכרות לסמים אחרים, פעמים רבות הסביבה היא זו שדוחפת את המכור להכיר בבעיה ולטפל בה, אבל כשמדובר בהתמכרות לקנאביס, הסביבה פעמים רבות מפקפקת באפשרות שעישון גראס עלול להתפתח לבעיה הדורשת טיפול עמוק והפנייה לגמילה. מסר כזה, מבלבל ומעכב את ההכרה בבעיית ההתמכרות של המכור לקנאביס. דומה הדבר לאדם הסובל מכאב גב כרוני, והסביבה משדרת לו שלגיטימי ללכת לטיפול רק במקרה של פריצת דיסק. המשמעות הנוספת של מסר כזה היא שהסבל שלך כרגע אינו ראוי להתייחסות.

כאשר הסימפטומים של ההתמכרות לקנאביס ממשיכים להחמיר, הסביבה מתחילה להיות ערה יותר לבעיה המתפתחת ומנסה להפנות את המכור לטיפול בה. אך בשלב זה, זה לעיתים כבר לא מצליח. ההרגל הפך עמוק יותר, המחשבה להפסיק מפחידה יותר והמכור לגראס נוטה להירתע מאנשים שגורמים לו להרגיש רע בקשר להרגלי עישון המריחואנה שלו. הוא פחות קשוב לסביבה שלתפיסתו שופטת את אורח חייו ולא באמת יכולה להבין מה עובר עליו ומה הוא צריך. נצלו את חלון ההזדמנויות, פנו אלינו. אנחנו יכולים לעזור לכם ונשמח לעשות זאת.

 

תחושת שייכות
Call Now Button
WhatsApp
היי, נעים מאוד. במה אפשר לעזור?

צור קשר

מעוניין שניצור עמך קשר?
השאר לנו פרטים

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.
  • מרכז גולד ממוקם ברחוב שלמה המלך במרכז תל אביב, שלוחות בגוש דן.
דילוג לתוכן