למה לבוא אלינו

למה לבוא אלינו

הצוות במרכז גולד מורכב מעובדים סוציאליים, פסיכותרפיסטים, קרימינולוגים ומדריכים, אשר מיישמים שיטה ייחודית ויעילה לטיפול בהתמכרות לקנאביס ובתהליך הגמילה מקנאביס. לאנשי הצוות שלנו יש ניסיון מקצועי ואישי נרחב ואנו מודעים היטב לרגישות ולמורכבות המלוות את תהליך הגמילה מקנאביס. אנחנו יודעים שהשינוי אפשרי ומשקיעים את כל הידע והלב שלנו בעבודה עם אלו שבוחרים לשנות את מסלול חייהם. 

אנחנו עוזרים למטופלים שלנו להתחבר לעולמם הרגשי ולהבין את ההשפעה שיש למריחואנה על ההתנהלות שלהם, ואת הצרכים אותם העישון ממלא. אנו מלמדים לזהות טריגרים אשר מובילים לרצון לעשן קנאביס ומעניקים כלים יעילים להתמודדות עמם. אנחנו מקנים למטופלים שלנו מיומנויות התמודדות חדשות, מפתחים את חוסנם הנפשי, ומסייעים להם להשלים עם העבר, לשפוט את עצמם פחות בחומרה ולהתחבר ליתרונות שלהם. 

במהלך הטיפול, מטופלים רבים מופתעים לגלות שהם השתחררו מהצורך לעשן גראס ושמצבים רגשיים שבעבר היו בלתי נסבלים עבורם נחווים כיום כפחות דרמטיים. המטופלים שמתמסרים לתהליך מגיעים למקום בו הם סוף סוף חיים עם עצמם בשלום. הם חווים ימים שמחים, פחות נבהלים מימים עצובים, מחוברים לעצמם, מגשימים את עצמם וחווים תחושת קבלה עצמית משחררת.

נעזור לך לגבש ולשמר סגנון החלמה אישי ומותאם שישרת אותך לאורך זמן

הכשרה מקצועית - דודי גולד

ניסיון

WhatsApp
היי, נעים מאוד. במה אפשר לעזור?

צור קשר

מעוניין שניצור עמך קשר?
השאר לנו פרטים

אתר זה מאובטח באמצעות reCAPTCHA וגוגל בכפוף למדיניות פרטיות ו- מדיניות שימוש.
  • מרכז גולד ממוקם ברחוב שלמה המלך במרכז תל אביב, שלוחות בגוש דן.
Call Now Button דילוג לתוכן